اينترنت فضايي بسيار مناسب براي ايجاد كسب و كارهاي آنلاين و توسعه فضاهاي فيزيكي شماست. شما در اينترنت به راحتي قابل دسترسي خواهيد بود و ميتوانيد به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات بپردازيد و  طبعا به صورت 24 ساعته درآمد زايي كنيد.

اما از سوي ديگر، فضاي اينترنت، فضايي به شدت گسترده است و براي بهتر ديده شدن ، لازم است سايت هايي كه مخاطبان وبازديد كنندگان زيادي دارند، شما را به مخاطبان خود توصيه و معرفي كنند .

در اين بين، سايت هاي پر مخاطب، مراجعان زيادي براي ارائه خدمات تبيلغاتي دارند. و همچنين اين مورد ، براي اين سايت ها فرصتيست تا بخشي از هزينه هاي ماهيانه و جاري خود را تامين كنند و بتواند به حيات اينترنتي خود ادامه دهند.

و در اين ميان ، يك توافق دو سر برد ، اتفاق مي افتد.

سايت هاي كمتر ديده شده با پرداخت مبالغي ، خدمات و بازديد كننده و به طبع آن مخاطبان جديد پيدا ميكنند و سايد هاي معرفي كننده نيز از اين راه كسب درآمد ميكنند كه اين تبادلات اينترنتي باعث پيشرفت هر دو طرف ميشود.

به طبع سايت elebook نيز با دارا بودن هزاران مراجعه كننده در روز، و دارا بودن هزاران مخاطب و دنبال كننده، علاقه مند به ارائه خدمات تبليغاتيست.

اما از آنجايي كه هدف از ايجاد اين سايت فعاليت فرهنگيست و نه كسب منفعت . ما هنوز قيمتي براي ارائه اين خدمات مشخص نكرده ايم . اما اين به معني عدم ارائه خدمات نيست و ما با شما تماس حاصل ميكنيم و در مورد هزينه هاي تبليغاتي بر سر قيميتي به توافق خواهيم رسيد كه قطعا قيمتي به شدت پايين است و هر دو طرف را راضي خواهد كرد .

براي دريافت خدمات تبليغاتي، ابتدا فرم سمت راست را پر كنيد و سپس ما با شما تماس خواهيم گرفت .

لطفا توضيحات اوليه در مورد كسب و كار ، و شرايط خود را در بخش “پيام شما” براي ما ارسال فرماييد .

منتظر همكاري با شما هستيم .پس از ارسال سفارش. حداكثر تا 48 ساعت كاري آينده با شما تماس حاصل خواهد شد
بازگشت به بالا